Czwartek, 25 kwietnia 2019. Do końca roku szkolnego pozostało 56 dni.

W listopadzie nasi uczniowe oglądali w Teatrze Powszechnym spektakl pt: „Łuma, czyli czarownica”

Inspirowana słowiańską mitologią i legendami ludów bałtyjskich opowieść o tym, że w obliczu zagłady świat może uratować jedynie empatia, miłość i stary dobry klasyczny Johnny Cash.

Dorota z tatą przenosi się z Warszawy do Łojm, w samo serce Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Przywozi ze sobą samotność współczesnego dziecka… Zostawiając w dali wygodę stolicy, szybki i głośny rytm życia w centrum, zaczyna eksplorować rodzinne historie z przeszłości – i odkrywa świat pełen wiedźm, łaum, bogów i upiorów. Dziewczynka musi stać się czarownicą, kobietą która powstrzyma nadciągającą zagładę.

Mądra i nowoczesna baśń dla całych rodzin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego wyjazdu.

Galerie 2018/2019

Łauma, czyli czarownica